ÚvodO společnostiAktualityJak dostat nový mobil, když starý rozbijete

Jak dostat nový mobil, když starý rozbijete

6. června 2019 | Rubriky: Aktuality

Jak dostat nový mobil, když starý rozbijete

Představte si, že vyndáváte svůj mobil z kapsy nebo kabelky, najednou vám vyklouzne z ruky a zničí se. Podobně nepříjemnou situaci zažil alespoň jednou v životě každý, ovšem ti chytřejší nemuseli opravu platit ze svého. Víte, co udělat proto, abyste za opravu nemuseli platit?

 

Chytré mobilní telefony nepatří mezi nejlevnější přístroje, opravy se pohybují v řádech tisíců až desetitisíců korun. Přitom existuje jednoduchý trik, jak se případné opravě z vlastní kapsy vyhnout.
A tím je správné pojištění.

Není pojištění jako pojištění

Lidé se často nechají zlákat při nákupu nového chytrého zařízení k uzavření nekvalitního pojištění. Mají málo informací, a tak je pro pracovníka na přepážce velmi jednoduché přesvědčit kupujícího, že pojištění kryje opravdu vše. Ve skutečnosti je tomu ale většinou jinak. Důležité je, co je ve smlouvě.

Rozčarování přijde ve chvíli, kdy se se zařízením něco stane a pojišťovna odmítne vyplatit pojistné proto, že se na konkrétní situaci pojištění zkrátka nevztahuje. Z tohoto důvodu je proto důležité vybrat vhodné pojištění.

Spolehlivé a prověřené pojištění INSIA

Chcete mít jistotu, že když vám znenadání vyklouzne mobil z ruky nebo vám ho někdo ukradne, tak nepřijdete zkrátka? Nakupujte tam, kde je možné sjednat pojištění, které je ověřitelné a se kterým mají lidé dobré zkušenosti.

V našem případě se jednalo o pád Apple Watch Series 3 na zem, kdy prasklo ochranné sklo OLED displeje hodinek. Přímo „pád“ je uveden jako jedna z událostí, na kterou se vztahuje i likvidita. Hodinky byly vyměněny za zcela nový kus a škoda byla vyčíslena na 7.925,- Kč, kterou samozřejmě uhradila pojišťovna,“ zkušenost redakce portálu applenovinky.cz s pojištěním sjednaným přes INSIA.

Pojištění dlouhodobě drží úroveň likvidních událostí nad 90 % a neobsahuje v pojistných podmínkách nesmyslné výluky.

Pojistit lze i ostatní zařízení

Pojistit můžete nejen mobilní telefon, ale i ostatní elektroniku, popřípadě zahradní techniku. Vyhnete se tak strachu z náhodného rozbití nebo krádeže a díky kvalitnímu pojištění budete v klidu kdykoliv a kdekoliv na světě.

Prodloužená záruka přijde vhod

Jen málokdo si kupuje novou věc, mobil, televizi, pračku, počítač nebo kávovar s tím, že ji s klidným svědomím po dvou letech odevzdá do odpadu. Nákladné věci chtějí lidé používat co nejdéle. Bohužel, nikdy nevíte, kdy se přístroj pokazí. Jednodušší se kazí většinou méně, složitější a plné elektroniky daleko víc.

Služba prodloužená záruka vás ochrání ve 100 % vad, které by byly uznané zákonnou zárukou. Prodlužte si klid až o 3 roky, ať už máte zařízení pro podnikání nebo pro domácí využití. Záruku lze prodloužit i jeden měsíc před koncem zákonné.

Uvažujete o koupit nového mobilu, popřípadě jiné elektroniky a chcete mít správné pojištění? Jste prodejcem elektroniky či zahradní techniky v kamenných prodejnách nebo na eshopu a rádi byste zákazníkům nabídli spolehlivé pojištění? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

KONTAKTUJTE NÁS

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn